Aktuality - Batizovce tiež pomôžu mestu Prešov

Batizovce tiež pomôžu mestu Prešov 1

Vážení občania, priatelia, s príchodom Nového roka každoročne organizujeme stretnutie občanov pred obecný úradom, kde Vás pohostíme v spolupráci s miestnymi organizáciami a Nový rok privítame aj ohňostrojom........

Vážení občania, priatelia, s príchodom Nového roka každoročne organizujeme stretnutie občanov pred obecný úradom, kde Vás pohostíme v spolupráci s miestnymi organizáciami a Nový rok privítame aj ohňostrojom. Tento rok som sa rozhodol ohňostroj vynechať a ušetrené finančné prostriedky poskytnúť ako pomoc občanom v núdzi, ktorí boli postihnutí krátko pred Vianočnými sviatkami následkami tragédie v meste Prešov. Finančné prostriedky budú poskytnuté na transparentný účet zriadený mestom Prešov, presne na tento účel.

Verím, že v tomto Vianočnom čase môžeme aj našou troškou pomôcť takýmto spôsobom a aspoň trošku spríjemniť najkrajšie sviatky v roku občanom, ktorých sa táto tragédia priamo dotkla.

Samozrejme privítam "súkromné" ohňostroje spojené so silvestrovskou oslavou a zároveň si Vás dovolím pozvať dňa 31.12.2019 o 23.30 hod.  pred obecný úrad, kde sa spoločne rozlúčime so starým rokom 2019 a privítame Nový rok 2020.

Dátum vloženia: 20. 12. 2019 8:56
Dátum poslednej aktualizácie: 20. 12. 2019 8:57