Aktuality - Ďakujeme - testovanie sa uskutočnilo v sobotu 01.05.2021

Ďakujeme 1

Testovanie občanov na ochorenie COVID19 sa v našej obci prebehlo v sobotu dňa 01.05.2021.

Radi by sme sa poďakovali za odvedenú prácu všetkých zdravotníkom, dobrovoľníkom, administratívnym pracovníkom, členom DHZ, zamestnancom obce, vojsku, Polícii SR a každému kto akýmkoľvek spôsobom pomohol. Poďakovanie za účasť na testovaní patrí aj zodpovedným občanom ktorí sa na testovaní zúčastnili. Ochorenie COVID 19 nás už obmedzuje takmer rok a stalo sa súčasťou nášho života. Verím, že aj zodpovedným prístupom k testovaniu a ochotou pomôcť pri realizácii testovania, spoločne túto situáciu zvládneme a už v najbližších mesiacoch sa prijaté opatrenia obmedzujúce našu činnosť výrazne uvoľnia.

Počas testovania sa testovalo celkovo 548 občanov z čoho bolo 0 identifikovaných ako pozitívnych.

Zároveň si dovoľujeme pripomenúť, že je dôležité, aby sme aj naďalej dodržiavali všetky potrebné opatrenia a v boji s týmto ochorením nepoľavovali.

Veľké ĎAKUJEME pre nás všetkých

Dátum vloženia: 1. 5. 2021 14:00