Aktuality - Obecný úrad v obmedzenom režime od 22.11.2021

Obecný úrad v obmedzenom režime od 22.11.2021

Vážení občania, vzhľadom na akútny výskyt ochorenia COVID19 bude obecný úrad fungovať v obmedzenom režime od 22.11.2021 až do odvolania.

V záujme ochrany Vášho zdravia, ako aj zdravia zamestnancov obce a s prihliadnutím na znížený počet zamestnancov obecného úradu, zvážte prosím neodkladnosť fyzickej návštevy obecného úradu za účelom vybavenia potrebných náležitostí. Sme pripravení Vaše záležitosti a podania vyriešiť telefonicky, emailom, elektronicky (prostredníctvom slovensko.sk) a v nevyhnutnom prípade aj osobne v priestoroch obecného úradu. V prípade, že je návšteva obecného úradu nevyhnutná dodržiavajte prosím platné hygienické opatrenia a buďte pripravení strpieť pri osobnej návšteve obecného úradu kontrolu režimu OTP (očkovaný, testovaný, prekonaný).

Za pochopenie ďakujeme.

Dátum vloženia: 19. 11. 2021 8:47