Aktuality - Očkovanie pre seniorov

Očkovanie pre seniorov 1

v spolupráci Prešovského samosprávneho kraja a Mesta Svit bola Obec Batizovce oslovená s ponukou zabezpečenia očkovania proti respiračnému ochoreniu COVID19 vakcínou Pfizer od spoločnosti BioNTech.

Vážení občania,

v spolupráci Prešovského samosprávneho kraja a Mesta Svit bola  Obec Batizovce oslovená s ponukou zabezpečenia očkovania proti respiračnému ochoreniu COVID19 vakcínou Pfizer od spoločnosti BioNTech.

Záujemcovia o očkovanie  musia splniť nasledovné podmienky:

• vek nad 60 rokov alebo
  • zdravotne ťažko postihnutý (ZŤP),
  • trvalý pobyt v obci Batizovce

Predpokladaný dátum a miesto očkovania je 25. mája 2021 v Meste Svit. Presnejšie informácie  záujemcom spresníme pred samotným očkovaním. Predbežný termín očkovania sa môže zmeniť.

V prípade záujmu o očkovanie je bezpodmienečne nutné aby ste sa nahlásili na obecnom úrade Batizovce telefonicky na 052 / 77 56 312 alebo emailom na obec@obecbatizovce.sk , prípadne osobne     a to najneskôr do 14. mája 2021 do 11.00 hod.

Dátum vloženia: 12. 5. 2021 13:40
Dátum poslednej aktualizácie: 12. 5. 2021 13:41