Aktuality - Optická sieť - začíname s výstavbou

Optická sieť - začíname s výstavbou 1

Spoločnosť Slovak Telekom a.s. pripravuje v našej obci vybudovanie optickej siete a následne bude poskytovať internetové služby ako Magio TV, internet, telefónnu konektivitu a pod. Viac o plánovanom termíne začatia prác sa dočítate ďalej .....

telekom

Spoločnosť Slovak Telekom a.s. oznamuje občanom Batizoviec, že v mesiaci september 2019 plánuje zahájenie výkopových prác v obci, za účelom zriadenia optickej internetovej siete.

Výkopové práce a celé trasovanie bude realizované spravidla na pozemkoch vo vlastníctve obce (tzv. zelený pás), ktoré sa nachádzajú vedľa miestnych komunikácií a sú prioritne určené na uloženie inžinierskych sietí. Realizátor prác zabezpečí terénne úpravy dotknutých pozemkov do pôvodného stavu

V prípade záujmu o bližšie technické informácie kontaktujte prosím pána Francúta na tel. čísle: 0908 313 999

Dátum vloženia: 4. 9. 2019 14:31
Dátum poslednej aktualizácie: 4. 9. 2019 14:37