Aktuality - Pomôžme našej nemocnici

Pomôžme našej nemocnici 2

Dámy a páni, priatelia.
Iniciatíva Pomôžme našej nemocnici sa snaží podporiť očkovanie aj v našom regióne Mobilný očkovací tím našej iniciatívy vyráža na cesty a v našej obci prebehne očkovanie 08.12.2021

Ak máte v obciach pod Tatrami rodinu, priateľov, známych, či susedov, ktorí nemajú možnosť dostať sa do očkovacieho centra, alebo váhajú s očkovaním, táto informácia je pre vás. Prosíme, zdieľajte termíny mobilného očkovania pre tých, ktorí svojim rozhodnutím pomôžu odbremeniť popradskú nemocnicu.

V obci Batizovce prebehne očkovanie dňa 08.12.2021 (streda) o 13.30 hod. v sále Kultúrneho domu. Využite možnosť sa zaočkovať bez čakania a bez registrácie.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte správou prostredníctvom sociálnej siete facebook.

Za nás všetkých, ĎAKUJEME!

Dátum vloženia: 6. 12. 2021 11:00
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 12. 2021 11:11