Aktuality - Ponuka práce - ekonóm obce

Ponuka práce - ekonóm obce 1

Obec Batizovce príjme do trvalého pracovného pomeru zamestnanca na pracovnú pozíciu - EKONÓM OBCE.

Ponuka práce

Obec Batizovce príjme do trvalého pracovného pomeru zamestnanca na pracovnú pozíciu
,,EKONÓM OBCE“
Nástup možný okamžite.

Požiadavky:

• SŠ s maturitou, VŠ I. alebo II. stupňa – ekonomický smer
  • Prax v odbore (2 roky)
  • Znalosť zákonov o účtovníctve, o rozpočtových pravidlách územnej samosprávy, o obecnom zriadení, o majetku obcí, o finančnej kontrole a audite, znalosť legislatívy v oblasti podvojného účtovníctva a rozpočtovníctva
  • Samostatnosť
  • Flexibilita
  • Práca s PC – pokročilá úroveň
  • Vodičský preukaz ,,B“

Ponúkame:

• Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálne 736,50 € (v zmysle platných platových taríf podľa zákona č.553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v závislosti od dĺžky započítanej praxe)
  • Súčasťou finančného hodnotenia je aj priestor na individuálne osobné hodnotenie za odvedenú prácu
  • Práca v dynamickom mladom kolektíve
  • Sociálne výhody v rámci kolektívnej zmluvy
  • Priestor na rozvoj osobnosti

Žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis môžete zasielať na mzdy@obecbatizovce.sk alebo poštou na adresu: Obec Batizovce, Štúrova 29/2, 059 35 Batizovce.

Viac informácií na telefónnom čísle 0907 477 799 ( Vladimír Belák – prednosta úradu ).

Ekonom - pracovna ponuka

Ekonom - pracovna ponuka.pdf