Batizovce - Zjednodušená verzia stránok
Nastavenie veľkosti písma
+

Aktuality - Pozor na zlodejov

Pozor na zlodejov 1

v posledných dňoch sme zaregistrovali v našej obci pohyb podozrivých osôb snažiacich sa odcudziť majetok z neuzamknutých osobných automobilov, budov, garáži, rodinných domov a pod.. Tento pohyb a snahy o odcudzenie prebiehajú hlavne v nočných hodinách.

Na základe našich zistení sme o tejto skutočnosti informovali PZ SR. Dôrazne Vás žiadame, aby ste si svoj majetok dôkladne zabezpečili a pri prípadnom zistení pohybu podozrivých osôb ste bezodkladne kontaktovali PZ SR na telefónnom čísle 158.

Z dôvodu ochrany Vášho zdravia Vás žiadame, aby ste voči podozrivým osobám samostatne nezasahovali. Mohlo by dôjsť k útoku na Vašu osobu.

Službu konajúcim príslušníkom PZ SR pomôžete dôkladným opisom situácie a podozrivých osôb. Z tohto dôvodu a ak to bude možné, je potrebné zamerať sa na zhromaždenie dostupných informácii, ktoré následne poskytnete PZ SR.

Neodkladajte prosím možnosť kontaktovať hliadku PZ SR na telefónnom čísle 158, môže byť ohrozený majetok Váš a Vašich blízkych, prípadne susedov.

Dátum vloženia: 10. 3. 2022 10:57
Dátum poslednej aktualizácie: 10. 3. 2022 11:02
Autor: Obec Batizovce