Aktuality - Prehľad zliav v prímestskej autobusovej doprave Prešovského a Košického kraja

Prehľad zliav v prímestskej autobusovej doprave Prešovského a Košického kraja 1

Máte prehľad o aktuálne platných zľavách v prímestskej autobusovej doprave na východnom Slovensku? Prinášame vám ich stručnú sumarizáciu.

Pri cestovaní prímestskou autobusovou dopravou v Prešovskom a Košickom kraji môžu cestujúci využívať množstvo rôznych zliav. Cena lístka zakúpeného z dopravnej karty (plastovej alebo virtuálnej v mobile) je výhodnejšia pre všetkých cestujúcich v porovnaní s platbou v hotovosti. Nárok na ďalšie zľavy majú deti, študenti, žiaci a okrem nich aj skupiny cestujúcich, ako sú napríklad tehotné ženy, darcovia krvi, dôchodcovia nad 70 rokov, rodiny s deťmi a ďalší. Po kliknutí na odkaz zistíte, kto má nárok na akú zľavu a za akých podmienok si ju môže uplatniť.

Prehľad zliav v prímestskej autobusovej doprave Prešovského a Košického kraja - IDS Východ (idsvychod.sk)

Dátum vloženia: 3. 11. 2022 10:20
Dátum poslednej aktualizácie: 3. 11. 2022 10:23