Aktuality - V našej obci máme Z-BOX

V našej obci máme Z-BOX

Spoločnosť Packeta Slovakia s. r. o. (v minulosti známa ako Zásielkovňa) po dohode s našou obcou umiestnila pri obecnom úrade, (Štúrova 4, Batizovce) Z-BOX, ktorý môžete využiť na prijímanie, ale aj odosielanie zásielok (napr. z e-shopov). Z-BOX je prevádzkovaný 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

Spoločnosť Packeta Slovakia s. r. o. (v minulosti známa ako Zásielkovňa) po dohode s našou obcou umiestnila pri obecnom úrade, (Štúrova 4, Batizovce) Z-BOX, ktorý môžete využiť na prijímanie, ale aj odosielanie zásielok (napr. z e-shopov). Z-BOX je prevádzkovaný 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Už nemusíte čakať v presne stanovenú hodinu na kuriéra s Vašou zásielkou. Zo Z-Boxu si očakávanú zásielku vyzdvihnete v čae, ktorý vyhovuje Vám.

Dátum vloženia: 28. 10. 2021 13:34
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 10. 2021 13:38