Aktuality - Vektorový územný plán obce Batizovce

002

Digitálnu verzia územného plánu obce Batizovce vrátane 11 zmien a doplnkov sme pripravili so spoločnosťou T-MAPY s.r.o. Digitálna verzia Územného plánu Vám prináša podrobný popis plánovaného využívania jednotlivých území v extraviláne, ale aj intraviláne obce Batizovce.

002

Digitálnu verzia územného plánu obce Batizovce vrátane 11 zmien a doplnkov sme pripravili so spoločnosťou T-MAPY s.r.o.  Digitálna verzia Územného plánu Vám prináša podrobný popis plánovaného využívania jednotlivých území v extraviláne, ale aj intraviláne obce Batizovce. Jednoduchým spôsobom môžete získať potrebnú územno plánovaciu informáciu. Predtým ako začnete túto aplikáciu používať venujte prosím pozornosť jednoduchému návodu.

Stručný návod ako používať mapový portál

Priamy odkaz na Vektorový územný oplán obce Batizovce

Dátum vloženia: 7. 8. 2023 13:17