Aktuality - MUTTON s.r.o. nám daruje nožnicový stan

MUTTON s.r.o. nám daruje nožnicový stan 1

Spoločnosť MUTTON s.r.o. sa rozhodla, že našej obci daruje rýchlo-rozkladací nožnicový stan. Viac sa dočítate v článku....

Pri príprave osláv obce Batizovce, ktoré sa uskutočnia 31.08.2019, nám veľkou mierou pomáhajú aj sponzorské dary od ľudí a spoločností, ktoré radi podporia kultúrno-spoločenské udalosti v regióne. Tento rok sme začali spoluprácu so spoločnosťou MUTTON s.r.o. s Liptovského Mikuláša. Spoločnosť sa venuje aj predaju rýchlo-rozkladacích nožnicových stanov, ktorých na žiadnej akcii nie je dostatok :) Táto spoločnosť nám v rámci sponzorského príspevku darovala jeden takýto stan a jeho využitie uplatníme na každej obecnej akcii, ktorú organizujeme počas celého roka pomerne veľa.

expodom

Poďakovanie za tento sponzorský dar patrí predstaviteľom spoločnosti MUTTON s.r.o. Aj vďaka dobrým ľuďom a spoločnostiach ochotným pomôcť rozvoju miestneho regiónu sa naša krásna obec posúva vpred.

Dátum vloženia: 27. 8. 2019 15:12
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 8. 2019 22:27