Aktuality - Nový Betlehem v Batizovciach

Nový Betlehem v Batizovciach

05.12.2019 sme už tradične privítali Mikuláša a rozsvietili Vianočný stromček a vianočnú výzdobu v celej obci. Tento rok sme našu Vianočnú výzdobu rozšírili o krásny Betlehem, ktorý je umiestnený v parku pri hoteli Guľa priamo na pódiu. Jedná sa o Betlehem v životnej veľkosti ručne vyrobený z prútia. Výrobu a montáž zabezpečila slovenská spoločnosť. Pri Betleheme je možné sa vyfotografovať, ale radi by sme Vás požiadali aby ste nevstupovali priamo na pódium k Betlehemu. Mohlo by dôjsť k jeho poškodeniu. Upozorňujeme, že tento priestor ako aj samotný Betlehem je nepretržite pod dohľadom kamerového systému. Veríme, že tento krásny Betlehem nás bude tešiť veľa rokov a pripomenie nám pravú podstatu Vianoc.

Dátum vloženia: 18. 12. 2019 20:31
Dátum poslednej aktualizácie: 18. 12. 2019 20:45