Aktuality - Obecný úrad bude pre verejnosť do ODVOLANIA uzatvorený

Obecný úrad bude pre verejnosť od 21.12.2020 - do 10.01.2021 uzatvorený 1

Oznamujeme občanom, že v zmysle nariadenia vlády SR (zákaz vychádzania) bude do obecný úrad pre verejnosť do ODVOLANIA uzatvorený. Zamestnanci obce budú stránky vybavovať výhradne elektronickou komunikáciou (telefón, slovensko.sk, email).

Oznamujeme občanom, že v zmysle nariadenia vlády SR (zákaz vychádzania) bude do  obecný úrad pre verejnosť do ODVOLANIA uzatvorený. Zamestnanci obce budú stránky vybavovať výhradne elektronickou komunikáciou (telefón, slovensko.sk, email). Svoje podania môžete doručiť na obecný úrad aj bezkontaktne prostredníctvom poštovej schránky umiestenej pred budovou obecného úradu. V prípade zmien Vás budeme informovať dostupnými komunikačnými prostriedkami. Vzhľadom na nepriaznivý vývoj pandemickej situácie žiadame občanov o dôsledné rešpektovanie prijatých opatrení. Za pochopenie a spoluprácu ďakujeme.

Dátum vloženia: 22. 2. 2021 8:00
Dátum poslednej aktualizácie: 22. 3. 2021 8:10