Aktuality - Slávnostné zasadnutie Obecného zastupiteľstva

Slávnostné zasadnutie Obecného zastupiteľstva

V piatok 30.11.2018 o 16.00 hod. sa v priestoroch obradnej miestnosti v Dome služieb uskutočnilo slávnostné zasadnutie Obecného zastupiteľstva obce Batizovce na ktorom zvolený starosta obce a zvolení poslanci Obecného zastupiteľstva zložili slávnostný sľub a ujali sa svojich starostovských a poslaneckých povinností. Po slávnostnej časti zasadnutí Obecného zastupiteľstva sa začala pracovná časť podľa prijatého programu zasadnutia. Verejnosť sa na tomto zasadnutí zúčastnila v neveľkom počte, za to pracovná atmosféra bola o to viac srdečnejšia. Každé zasadnutie Obecného zastupiteľstva je verejné a preto je na každom zasadnutí verejnosť vítaná. Zvoleným predstaviteľom našej obce prajeme veľa pracovných a osobných úspechov.

Dátum vloženia: 1. 12. 2018 18:01
Dátum poslednej aktualizácie: 1. 12. 2018 18:11