Aktuality - Spolu sme oslávili MDD 2023

Spolu sme oslávili MDD 2023

Už tradične sa prvú júnovú sobotu (03.06.2023) uskutočnil Medzinárodný deň detí na futbalovom ihrisku v obci Mengusovce. Tento sviatok všetkých detí bol spojený s Cykloparádou a deti sa na ihrisko priviezli na bicykloch.

Bol pripravený bohatý program ako napríklad maľovanie na tvár, súťaže pre všetky deti, diskotéka, ukážka rôznej techniky Policajného zboru SR, Dobrovoľných hasičov ako aj Správy a údržby diaľnic. Deti si mohli vyskúšať aj rôzne nafukovacie hrady,   a iné atrakcie. Počas celej akcie bolo pripravené bohaté občerstvenie.

Organizáciu MDD ako tradične zabezpečovali štyri obce z blízkeho okolia (Batizovce, Gerlachov, Mengusovce a Štôla).  Poďakovanie však patrí aj Odborovému zväzu Polície SR, PZ SR, Dobrovoľným hasičom, Správe a údržbe diaľnic - pracovisko Mengusovce ako aj všetkým, ktorí sa podieľali či už na prípravách, alebo samotnom priebehu akcie.

Účasť bola veľká a úsmevy detí bola najkrajšia odmena. Verím, že o rok sa stretneme opäť.

Dátum vloženia: 5. 6. 2023 10:02
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 6. 2023 9:46