Aktuality - Spolu sme to zvládli

Spolu sme to zvládli 1

V dňoch 31.10, 01.11, 07.11. a 08.11.2020 prebehlo celoplošné testovanie na respiračné ochorenie COVID-19. V našej obci boli vytvorené dve odberné miesta. Počas testovania sme nezaznamenali žiadne komplikácie a celý proces prebehol v pokojnej a disciplinovanej atmosfére. Poďakovanie za obetavú prácu patrí všetkým, ktorí sa priamo na testovaní zúčastnili ako dobrovoľníci, administratívni pracovníci, zdravotníci a zamestnanci obce. Nemôžeme samozrejme vynechať ani prácu členov DHZ Batizovce a príslušníkov Polície a ozbrojených síl SR. Bez vzájomnej spolupráce zložiek verejnej a štátnej správy ako aj všetkých dobrovoľníkov by zorganizovanie takejto veľkej akcie nebolo možné. V neposlednej rade patrí poďakovanie aj všetkým občanom, ktorí sa testovania zúčastnili a preukázali veľkú dávku zodpovednosti pri predchádzaniu prípadnému ohrozeniu verejného zdravia. Na záver by som sa ako starosta obce chcel ešte raz úprimne poďakovať všetkým za zvládnutie celoplošného testovania v našej obci.

Dátum vloženia: 9. 11. 2020 10:29
Dátum poslednej aktualizácie: 9. 11. 2020 10:58