Aktuality - V našej obci budeme mať OPTIKU.

Budeme mať OPTIKU v našej obci. 1

Slovak Telekom a.s. bude v našej obci realizovať optickú dátovú sieť. Viac informácií ako aj postup sa dočítate ďalej.

slovak telekom optika

Budeme mať optickú sieť.

Radi by sme Vás informovali, že po úspešných rokovaniach so spoločnosťou Slovak Telekom, a.s.  sa táto spoločnosť rozhodla realizovať v celej našej obci vybudovanie optickej telekomunikačnej siete. Táto sieť prinesie stabilné a rýchle internetové pripojenie, možnosť zriadenia TV a možnosť zriadenia telefónnej linky.

Momentálne prebiehajú v obci zameriavacie a vytyčovacie práce potrebné pre vydanie Územného rozhodnutia. Po vydaní potrebných rozhodnutí Slovak Telekom, a.s. plánuje so samotnou realizáciou začať v jarných mesiacoch 2019.

Slovak Telekom, a.s. BEZPLATNE pripojí každú domácnosť v rodinnom dome alebo v bytovej jednotke, ktorá o pripojenie prejaví záujem. Toto BEZPLATNÉ pripojenie nie je nijako viazané na nutnosť využívať a platiť služby od Slovak Telekom, a.s. Tieto služby si samozrejme v budúcnosti budete môcť objednať, prípadne si ich nebudete musieť objednať nikdy. Služby sa budú dať zriadiť aj bezprostredne po pripojení. Samotnú prípojku Slovak Telekom, a.s. realizuje podľa Vášho priania buď na hranici pozemku, na fasáde Vášho domu, prípadne ju nainštaluje až priamo u Vás v miestnosti, ktorú na to určíte. Pri budovaní optickej siete bude realizáciu týchto prípojných bodov realizovať Slovak Telekom, a.s  úplne bezplatne, avšak neskôr bude zriadenie takejto prípojky spoplatnené zo strany Slovak Telekomu, a.s.

Na zriadenie prípojky je potrebné vyplniť tlačivo, ktoré tvorí prílohu tejto správy.

1. Súhlas pre Rodinný Dom.
  2. Súhlas pre byt v Bytovom Dome
  3. Informácia pre záujemcu.

Vyplnené tlačivo odovzdajte prosím na obecnom úrade. My ho doručíme priamo Slovak Telekom, a.s., kde Vám v prípade Vášho záujmu vieme poskytnúť doplňujúce informácie.

suhlas RD

01_Súhlas pre RD.pdf