Aktuality - Veľké jarné upratovanie

Veľké jarné upratovanie 1

Obec Batizovce oznamuje občanom, že v prvej polovici mesiaca apríl budú postupne do všetkých obvyklých lokalít v našej obci pristavené veľko-objemové kontajnery za účelom pravidelného jarného upratovania. O presných lokalitách, ako aj časoch, kde budú kontajnery pristavené, Vás budeme včas informovať prostredníctvom miestneho rozhlasu a informačného kanála v káblovej televízii. Upozorňujeme, že tieto kontajnery neslúžia na zber nebezpečného odpadu ako sú napríklad použité pneumatiky, obaly z farieb a iných nebezpečných látok, žiarivky, elektroodpad (staré žehličky, chladničky a pod.) Na zber takýchto nebezpečných odpadov obec zabezpečí pristavenie špeciálneho zberného kontajneru, určeného priamo na zber nebezpečného odpadu.

Dátum vloženia: 15. 3. 2018 9:26
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 3. 2018 9:40