Aktuality - Veľký súboj dedín popradského okresu: Dajte hlas tej najsympatickejšej !

Veľký súboj dedín popradského okresu: Dajte hlas tej najsympatickejšej ! 1

Aj váš hlas môže rozhodnúť o tom, ktorá z podtatranských obcí sa bude tešiť z titulu najsympatickejšej dediny. Klikajte na svojho favorita!

Celkom 26 obcí v podtatranskom okrese spája blízkosť k Popradu. Krásne je však to, že každá z nich je celkom iná. Naše okolie je posiate rázovitými horskými dedinkami, nenápadnými obcami so sotva pár stovkami obyvateľov i rozľahlými vidieckymi osídleniami. Každá z okolitých obcí má svoj príbeh a svoje špeciálne čaro.

Hlasovanie začína v piatok (6.4.) a potrvá do štvrtka (12.4.), kedy spoznáme najsympatickejšiu dedinu popradského okresu. Môže to byť aj tá Vaša!

Hlasovať môžete na tejto adrese:

Dátum vloženia: 6. 4. 2018 21:00
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 4. 2018 21:04