Obec Batizovce

Súťaž o najkrajšiu Vianočnú pohľadnicu

Súťaž o najkrajšiu Vianočnú pohľadnicu 1

V polovici novembra Obec Batizovce vyhlásila súťaž pre deti materskej školy a základných škôl pod názvom: „Súťaž o najkrajšiu vianočnú pohľadnicu“.

SÚŤAŽ O NAJKRAJŠIU VIANOČNÚ POHĽADNICU

V polovici novembra Obec Batizovce vyhlásila súťaž pre deti materskej školy a základných škôl pod názvom: „Súťaž o najkrajšiu vianočnú pohľadnicu“. Dostali sme 76 vianočných pohľadníc od detí vo veku dva až pätnásť rokov. Áno, toľko šikovných žiakov základných škôl a materskej školy nám prispelo do našej vianočnej výtvarnej súťaže. Ďakujeme všetkým zúčastneným za ich nádherné diela. Vybrať tie najkrajšie z takého počtu, bolo naozaj veľmi ťažké. Všetky pohľadnice mali svoje čaro. Maľované farbičkami, kreslené, robené pomocou koláže, či vyrábané tzv. servítkovou technikou alebo nalepovaním rôznych predmetov s vianočnou tematikou. Porota prihliadala na výnimočnosť, farebnosť, originalitu. Nakoniec sa naša porota  v zložení PhDr. Soni Andrašovej, kultúrnej  referentky, poslancov obce a zároveň členov kultúrnej komisie Ľubomíra Šoltísa a Marty Šerfelovej zhodli a vybrali týchto víťazov v kategórii MŠ (deti, ktoré navštevujú MŠ a mladšie): Andrejka Sojáková, Paťko Tomaško, Tadeáš Griglák a v kategórií ZŠ (deti, ktoré navštevujú ZŠ): Šimon Galko, Alexandra Chovanová, Ema Hrušková. Pohľadnice obec zužitkuje a bude ich posielať ako vianočný pozdrav svojim partnerom.

Mgr. Simona Chovanová

Dátum vloženia: 16. 12. 2021 14:22
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 12. 2021 14:24
Autor: Obec Batizovce